Přímé i nepřímé lety do Karibiku z Německa a Vídně

Šampaňské a zmrzlina na palubě

Tradičně se létá z Vídně a německých letišť – Frankfurt, Mnichov a Kolín do Karibiku. Letošní zimní sezóna vás potěší přímými lety do Dominikánské republiky, na Kubu, do Mexika a na Jamajku.

Kuba, bar na pláži; Zdroj: airberlin.com

Destinace létá osvědčená německá charterová letecká společnost Condor. Vybrat si můžete let v economy class, premium a business.

Pokud preferujete jinou leteckou společnost, například Air France, počítejte s přestupem přes Paříž. Odtud se dostanete i na ostrovy ve Francouzských Antilách.
Boing 777 má v letadle komplet nová polohovatelná sedadla, na kterých na vás bude čekat deka, polštář a maska na spaní. Během letu se podávají dvě teplá jídla, alko a nealko nápoje včetně šampaňského. Při letu nad deset a půl hodiny je k dispozici samoobslužný bar s nápoji, mini sendviče a zmrzlina Hägen Dazs.

Rádi vám vytvoříme nabídku na Karibik z Vídně nebo německých letišť, piště na: info@summittour.cz.

Air France, Boing 777; Zdroj: airfrance.com

Air Berlin také nechce stát stranou a přidal business třídu na dlouhých letech. S tím spojená jsou polohovatelná sedadla, strava na vysoké úrovni a klienti si mohou vzít sebou na palubu kufry. Odlétá se z Düsseldorfu, Mnichova a Berlína do Dominikánské republiky (Punta Cana, Puerto Plata), na Kubu, do Mexika a na Curacao.

Všechny cíle Air Berlin s business class

Air Berlin Business Class; Zdroj: airberlin.com

Mohlo by vás zajímat...

  • Nejlevnější Karibik s all inclusive

    Karibik je dobře dostupnou destinací pro trávení dovolené celoročně. Nejvíce žádaná je levná Dominikánská republika a pro někoho socialistická Kuba. Pro co se tedy rozhodnout?
  • Počasí v Dominikánské republice

    Nejvíce žádaná destinace v Karibiku. Na severu Atlantický oceán a na jihu Karibské moře.
  • Kam v únoru k moři

    V únoru je ideální čas se vydat za teplem. Pokud zvolíte Karibik nebo Asii, neprohloupíte. Na bližší destinace jako Egypt, si ještě nějaký měsíc počkejte.